KONST / Litografier / Färglitografi 12167536
nr 1216 7536
Tove Siri
(f. 1963), Sverige
Färglitografi, Tove Siri Antonsson. Signerad, numrerad 118/120. Löst blad, bladets mått: 42x31 cm
Tove Siri, svensk bildkonstnär född i Norge 1963.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 november 2018
kl 19:24:10
12/11 15:12:09